O NAS


NASZA PRACOWNIA

Jesteśmy młodym, ambitnym i doświadczonym zespołem architektów, którego pasją jest spełnianie Waszych marzeń w zakresie projektowania. Architektura stała się nieodzownym elementem naszego życia. A każdy przez nas wykonany projekt cechuje dokładność, wysoka estetyka i dbałość o detale. Naszej pracy poświęcamy się w pełni, dzięki czemu możemy pomóc naszym Klientom na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół zdobywał wiedzę zarówno w Polsce jak i za granicą. Studia były czasem zdobywania wiedzy i umiejętności oraz poszerzenia horyzontów, a w końcu stanowiły fundament do dalszego samodoskonalenia. Dzięki czemu czujemy się pewnie wykorzystując w naszej pracy nowoczesne i kreatywne rozwiązania.

Doświadczenie uzyskaliśmy poprzez współpracę z wieloma pracowniami w Kraju i za granicą (m.in. Creativa, B.U.I. Architekt, Bordallo y Carrasco Arquitectos, Pracownią Projektową ArtPlan). Ponadto nieprzerwanie tworzymy wspólne projekty z Biurem projektowym Draft Piotr Jasiński.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i zdobytą wiedzę na przestrzeni lat, wybierając nas macie pewność, że swoje zadanie wykonamy w pełni profesjonalnie. Dla nas, Wasze zadowolenie jest priorytetem!

RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

Stawiamy szczególny naciska na jakość naszych usług. Mamy świadomość, że Klientowi przede wszystkim zależy na czasie, dlatego zoptymalizowaliśmy cały proces współpracy aby sprawnie wykonać powierzone nam zadanie. Współpracujemy ze sprawdzonymi architektami, projektantami branżowymi, kosztorysantami i doradcami. W związku z czym możemy Państwu zapewnić, że projekt zostanie wykonany „w terminie”. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne. Dzięki czemu nasze projekty wykonujemy optymalnie, dbając również o Wasz portfel.

ZAANGAŻOWANIE W DĄŻENIU DO PERFEKCJI

Jesteśmy w pełni poświęceni temu co robimy. Przyczyna tego jest banalnie prosta – tworzenie architektury jest naszą pasją. Dla nas każdy dzień jest nowym wyzwaniem do którego podchodzimy z determinacją. Do każdego nowego tematu przystępujemy ze świeżym pomysłem, dążąc do stworzenia wyjątkowego dzieła.

Wychodzimy z założenia, że wszystko zawsze można zrobić lepiej. Dlatego w przypadku każdego projektu dążymy do jak najbardziej optymalnych i estetycznych rozwiązań. Projektując dla Was bierzemy pod uwagę jak najkorzystniejsze rozwiązania technologiczne, ekonomiczne i estetyczne. Jesteśmy zespołem kreatywnym, więc nie boimy się nowych, nowoczesnych rozwiązań. Zawsze dążymy do stworzenia pięknej i funkcjonalnej architektury.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą, więc jeśli macie jakieś pytania, wystarczy napisać.

Naszym celem jest Wasze zadowolenie! Zapraszamy do współpracy!

mgr inż. arch. Mateusz Sochacki

Architekt prowadzący

Projektowanie to w zasadzie sztuka scalania przestrzeni, funkcji i formy w jeden spójny organizm.

Numer uprawnień do projektowania bez ograniczeń: 6/PKOKK/2017